איחוי קרום הבתולין

תהליך של איחוי קרום הבתולין הוא למעשה שחזור של קרום הבתולין. תהליך זה נעשה כאשר נשים מעוניינות לשחזר את קרום הבתולין שלהן ולחזור פיזית למצב של לפני קיום יחסי מין. סיבה נוספת יכולה להיות נשים אשר נולדו ללא קרום בתולין.

סיבות תרבותיות

קיימות תרבויות בהן אישה צריכה להיות בתולה לפני יום נישואיה. אישה בתולה נחשבת "טהורה", בשונה מאישה אשר קיימה יחסים שלא במסגרת נישואין. אמנם נושא זה מוגדר אינטימי ואישי, אך כאמור יש תרבויות אשר נוהגות לשים דגש עליו. תפקידו של קרום בתולין

קרום זה, אשר מתפתח בתהליך הלידה, הינו עור דקיק אש נמצא בפתח של הנרתיק. כאשר מקיימים יחסי מין, נקרע הקרום, תהליך אשר כרוך בכאב מסוים. סיבות נוספות לכך שהקרום יכול להיקרע הינן החדרה לא נכונה של טמפון, מכה חזקה באזור הפות, או יחסים מין בכפיה – אונס. עבור נשים אשר עברו אונס, מהווה ניתוח גורם מרפא מהחוויה הקשה שעברו. לקרום לא מוגדר תפקיד מיוחד, אך יש הטוענים שתפקידו לשמור מפני חדירה של עצמים לנרתיק.

כיצד מתבצע הניתוח

איחוי קרום הבתולין נעשה תוך הרמה מקומית. במסגרת ההליך אשר אורך כ- 20 דקות נתפרים דפנות הנרתיק ליצירת קרום. התפירה נעשית בעזרת חוטים אשר מתמוססים מעצמם לאחר מספר ימים, ואין צורך להתרה של התפרים באופן יזום. נשים אשר עוברות ניתוח זה אינן נדרשות להתאשפז והן משוחררות לביתן לאחר מספר שעות התאוששות.

מתי לבצע את ההליך

במידה ואישה מעוניינת בהליך איחוי קרום הבתולין כהליך טרום נישואיה, מומלץ כי תעבור אותו בסמוך למועד הצפי של קריעת קרום הבתולין – כ- 14 יום לפני. המלצה זו נובעת מהעובדה כי קרום הבתולין הולך ומתעבה עם הזמן, דבר אשר עשוי לגרום לכך שיהיה קשה להצליח ולקיים יחסי מין.

הפסקת הריון

ניתוח דיסקרטי

איחוי של קרום הבתולין נעשה בצורה פרטית ודיסקרטית. ניתוח זה מהווה פתרון מושלם לנשים אשר רואות חשיבות בהגעה ליום חתונתן בתולות. אין דרך בה ניתן להרגיש בעת קיום יחסי מין כי לא מדובר בקרום הבתולין המקורי.